img img img img
kids
Wyniki konkursu matematycznego "I Ty zostaniesz Pitagorasem"
br

KONKURS MATEMATYCZNY

„I Ty zostaniesz Pitagorasem”, rok szkolny 2007/2008
ROZSTRZYGNIĘTY

Jak co roku w naszej placówce odbył się konkurs matematyczny „I Ty zostaniesz Pitagorasem”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum Zespołu Szkół Nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy.

Celem konkursu było rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań samodzielnego pogłębiania wiedzy i umiejętności matematycznych, rozwijanie logicznego myśleniai poprawnego formułowania wniosków, a także popularyzacja możliwości dzieci i młodzieży przewlekle chorej.

Każdy uczeń otrzymał gotowy zestaw pięciu zadań do rozwiązania. Zadania były opracowywane tak, aby uczniom miło i przyjemnie upływał czas mozolnej pracy, opatrzone były o­ne w rysunki i ciekawe treści.

Konkurs cieszył się powodzeniem. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników.

Najlepszymi okazali się:

KATEGORIA KLAS IV-VI SP

I miejsce Dominika,  kl. VI;

II miejsce – Patrycja, kl. IV;

III miejsce – Amadeusz, kl. VI;

KATEGORIA KLAS I-III GIM

I miejsce Joanna, kl. III;

II miejsce – Krzysztof, kl. III;

III miejsce – Mateusz, kl. IIIoraz Łukasz, kl. II ;

GRATULUJEMY!!!!
NAGRODY PRZEŚLEMY POCZTĄ!

Organizatorzy:

Katarzyna Mikołajczak

Katarzyna Niedzwiec

Katarzyna Trzebiatowska

Wojciech Franków

Organem prowadzącym dla Zespołu Szkół
Nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy jest Samorząd Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
Zespół Szkół Nr 33 funkcjonuje w 5 szpitalach na terenie miasta Bydgoszczy:
  • Wojewódzki Szpital Dziecięcy
  • Wojskowy Szpital Kliniczny